Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Гіалуронат натрію високомолекулярний (1,3-1,5 МДа)

В наявності
Модель: ES-4297
32.90 грн.
- +

Гіалуронат натрію високомолекулярний (1,3-1,5МДа)

За своїм хімічним складом гіалуронат натрію високомолекулярний – це натрієва сіль гіалуронової кислоти. Ця кислота є важливим структурним елементом людської шкіри і виробляється клітинами сполучної тканини. Саме подібним складом пояснюється цілий ряд унікальних властивостей цього компонента. Зокрема, його заслужено вважають одним з найбільш ефективних природних загелювачів, завдяки чому компонент широко використовують для виготовлення безлічі косметичних та лікарських засобів.

Хіміко-фізичні властивості:

Це білий порошок з рН 6,0-7,5 (для 0,1% розчину). За порівняно тривалий період без залишку розчиняється у водному середовищі. В результаті утворюється легкий безбарвний гель, який навіть при тривалому зберіганні не втрачає своїх основних позитивних властивостей. Має унікальну гідрофільність: здатний утримувати кількість води, що в тисячу разів перевищує його власну молекулярну вагу.

Властивості:

 • зволожує,
 • живить,
 • тонізує,
 • захищає,
 • регенерує,
 • має антиоксидантну дію.

Гілауронат натрію, як високо-, так і низькомолекулярний, є вкрай популярною складовою зволожувачів і регенераторів шкіри. По суті, різниця між цими двома видами натрієвої солі гіалуронової кислоти полягає у вазі молекул і, отже, у властивостях її різновидів у складі косметичних і цілющих засобів.

Високомолекулярний різновид компонента в зв'язку з величиною молекул набагато краще утворює захисну плівку на поверхні шкіри, але не має здатності проникати глибоко всередину. Саме тому в деяких рецептах, як найбільш ефективний компонент, рекомендується суміш цих двох різновидів гіалуронату натрію.

При виготовленні косметики слід особливу увагу звернути на концентрацію високомолекулярного гіалуронату натрію: іноді досить ввести в косметичний продукт усього лише 0,01% цього компонента. Річ у тім, що кожна його молекула має по-справжньому унікальну гідрофільність і може утримувати близько 500 молекул води. В результаті його застосування на поверхні шкіри створюється відносно «товста» захисна плівка. Отже, шкіра отримує тривале зволоження  і, як результат, ефективніший тонізувальний вплив на її поверхню.

При виготовленні косметичних засобів в домашніх умовах вводиться в гелеподібному стані. При цьому, для зручності, гель можна виготовити заздалегідь і кожен раз вводити його необхідну кількість в готову емульсію. Постійне використання в косметології саме цього компонента пояснюється також тим, що гіалуронат натрію – повністю гіпоалергенний і не має побічних ефектів.

Застосування:

 • використовується при виготовленні засобів догляду за шкірою, зокрема, за проблемною і шкірою, що потребує особливого вікового догляду;
 • входить у склад засобів для зняття макіяжу;
 • застосовується у косметиці для догляду за ніжною шкірою навколо очей, а також в моделювальних сироватках і в цілющих бальзамах для губ;
 • надійно захищає шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища, зокрема, від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, тому є популярним компонентом багатьох засобів для засмаги, що застосовуються до і після сеансів в солярії або походів на пляж;
 • високомолекулярний різновид цього компонента особливо цінується в дерматології, має яскраво виражений терапевтичний ефект в складі мазей і гелів, що застосовуються при лікуванні ран і опіків, не тільки сприяє їх швидкому загоєнню, а й запобігає утворенню шрамів і рубців.

Рекомендований відсоток уведення:   0,02-1%

 • зволожувальні сироватки – 0,3%,
 • засоби по догляду за шкірою навколо очей – 0,02-0,1%,
 • бальзами для губ, засоби для зняття макіяжу – 0,05-1%,
 • засоби для засмаги – 0,05-0,1%,
 • моделювальні сироватки для тіла – 0,1%,
 • ранозагоювальні препарати – 0,5%.

Молекулярна вага:  1,49х10 6

Заходи безпеки

Під час роботи з цим компонентом слід уникати як тривалого нагрівання, так і введення гіалуронату в середовище з вкрай низькими або високими показниками рН. Необхідно звернути особливу увагу на те, що похідні гіалуронової кислоти несумісні з усіма без винятку катіонними речовинами (такими, як шовковий гуар, БТМС, кватерніум, полікватерніум).

Додати відгук
Схожі товари
Інулін Біо
Інулін Біо

Зволожувач і пробіотик. Для дбайливого догляду за шкірою і волоссям. Альтернатива промислових кондиціонерів!

- +
12.70 грн.
Купити
Трегалоза
Трегалоза

Унікальний зволожувач і дезодорант, для захисту клітин шкіри від висихання влітку і від замерзання взимку

- +
24.80 грн.
Купити
Гіалуронат натрію низькомолекулярний
Гіалуронат натрію низькомолекулярний

Проникнення в найглибші шари! Зволоження зсередини і зовні, регенерація шкіри. Гладкість, пружність, відновлення.

- +
33.00 грн.
Купити
Гель Алое Вера
Гель Алое Вера

Алое гель — універсальний рятувальник, природний цілитель. Загоює, зволожує, тонізує шкіру.

- +
117.50 грн.
Купити
Гіалуронат натрію супернизькомолекулярний (макс 0,1 МДа)
Гіалуронат натрію супернизькомолекулярний (макс 0,1 МДа)

Завдяки корисним властивостям гіалуронат натрію дуже широко застосовується у косметології для виготовлення кремів, лосьйонів, масок та інших засобів. Зволожує, тонізує, надає пружності, підсилює дію інших компонентів.

- +
44.60 грн.
Купити
Глюконо-дельта-лактон
Глюконо-дельта-лактон

Допомагає зволожувати, тонізувати шкіру і покращувати її текстуру.

- +
26.10 грн.
Купити