Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Натуральний зволожувальний фактор (Франція)

В наявності
Модель: ES-1209
83.40 грн.
- +

Натуральний зволожувальний фактор (Франція)

Натуральний зволожувальний фактор (НУФ, інакше, за міжнародною класифікацією, NMF) — це комплекс молекул, розташованих на поверхні шкіри (на рогових лусочках), вкрай важливий для нормальної життєдіяльності клітин. Основне завдання цих молекул — притягання та утримування вологи, без якої неможливе нормальне функціонування клітин. На сьогодні склад цього природного компонента добре відомий, і його точна імітація є важливою складовою багатьох високоякісних косметичних засобів.

INCI:   Water (and) Sodium PCA (and) Honey (and) Urea (and) Glucose (and) Fructose (and) Propylene Glycol (and) Citric Acid (and) Glycine (and) Acetyl Glucosamine (and ) Glucuronolactone (and) Lysine HCl (and) Hydrolyzed Collagen (and) Imidazolidinyl Urea (and) Magnesium Nitrate (and) Methylisothiazolinone (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Magnesium Chloride.

Головні складові НУФ — амінокислоти (40-48%) і їх метаболіти. Велике значення для успішного виконання ним захисних і пом'якшувальних функцій має сіль глутамінової кислоти — піроглутамат натрію або Na-PCA (10-12%).

За останніми науковими даними ці молекули зустрічаються і в міжклітинній речовині шару епідермісу, де на них також покладається важливе завдання зволоження шкірного покриву «зсередини». Однак в цьому випадку зменшення їх кількості може бути пов’язане тільки з дуже серйозною проблемою, зокрема із загальним зневодненням організму.

Багато косметичних і медичних проблем шкіри пояснюються недостатньою кількістю зволожувального фактора на поверхні. Внаслідок цього виникає шорсткість, часті хворобливі подразнення, лущення шкіри. Причина цього полягає в тому, що в здоровому вигляді мікроскопічні рогові лусочки вільно і по черзі відокремлюється від поверхні шкіри. Але в результаті зневоднення вони «склеюються» і відокремлюються цілими пластами. Також саме відсутністю в належній кількості НЗФ пояснюється тьмяний нездоровий колір обличчя, стоншення і втома шкіри, її передчасне старіння. Втім, не менш плачевна відсутність належного зволоження поверхні позначається на загальному вигляді та здоров’ї волосся.

Саме тому багато сучасних засобів догляду за шкірою і волоссям містять у своєму складі НЗФ. Ці компоненти практично повністю співвідносяться з природним зволожувальним фактором, запускаючи механізм оновлення та зцілення верхнього шару шкіри.

Крім того для відновлення нормального рівня НЗФ на допомогу косметиці, що містить NMF, прийдуть додаткові натуральні засоби: оливкова, кокосова і мигдальна олії,  олія ши, абрикосової кісточки та жожоба. Всі вони допомагають відновленню функціонування природного ліпідно-лужного балансу шкіри. Тому будь-яка з них виявиться чудовим помічником в боротьбі з пересиханням і пошкодженням шкіри.

Коли наявність в косметиці НЗФ є особливо важливою?

Застосування

  1. Необхідно пам’ятати, що процентне співвідношення мінералів, що містяться в NMF, коливається в залежності від пори року. Саме через це наша шкіра особливо вразлива в зимовий період, коли на її поверхні різко знижується відсоток мінеральних компонентів (Са і Na), а також хлоридів і солей молочної кислоти. Якщо до цього додати негативний вплив морозу і пронизливого вітру, то стає зрозумілим, наскільки шкірі необхідна наша підтримка. Тому рекомендується вводити NMF в косметику, розраховану на використання в зимовий період, навіть в тому випадку, якщо візуально не можна виявити симптоми пересихання шкіри.
  2. Дефіцит НЗФ і, як наслідок, погіршення загального стану шкіри може спровокувати регулярне вмивання гарячою водою із застосуванням мила. Воно «вимиває» амінокислоти та мінеральні речовини з поверхні шкіри і провокує її пересихання. Не менш неприємним для шкіри може виявитися довге перебування в гарячій ванні, а також постійний вплив засобів, що містять розчинювальні компоненти і агресивні ПАР. Саме в цьому випадку на допомогу прийдуть зволожувальні засоби, виготовлені на основі NMF. Вони нейтралізують негативний вплив агресивних компонентів на шкіру, оздоровлюючи та захищаючи її поверхню. Також така косметика абсолютно необхідна після завершення косметичних процедур, під час яких шкіру розпарюють гарячою парою для подальшого глибоко очищення.
  3. Активний компонент НЗФ порадує шкіру, яка потребує вікового догляду, надавши тонізувальний, пом’якшувальний і ліфтинговий ефект.
  4. НЗФ помітно поліпшить якість косметичних засобів, призначених для догляду за втомленою і схильною до сухості шкірою. Він зробить більш ефективними засоби, призначені для грубої, проблемної шкіри стоп, п’ят і ліктів.
  5. У засобах догляду за волоссям та шкірою голови захистить поверхню шкіри від пересихання, позбавить лупи, зміцнить волосяні цибулини, зможе поліпшити загальний вигляд волосся, надати силу і здорового сяйва.

Відсоток введення в косметичні засоби: 0,5 -2%.

Країна-виробник: Франція.

Додати відгук
Схожі товари
Трегалоза
Трегалоза

Унікальний зволожувач і дезодорант, для захисту клітин шкіри від висихання влітку і від замерзання взимку

- +
24.80 грн.
Купити
Глюконо-дельта-лактон
Глюконо-дельта-лактон

Допомагає зволожувати, тонізувати шкіру і покращувати її текстуру.

- +
26.10 грн.
Купити
Сечовина (чда)
Сечовина (чда)

Зволожувальний актив. Покращує проникнення активів глибоко в шкіру. Відлущує, загоює.

- +
72.60 грн.
Купити
Гіалуронат натрію високомолекулярний (не менше 2,0 МДА)
Гіалуронат натрію високомолекулярний (не менше 2,0 МДА)

Бездоганно загоює поверхню шкіри, глибоко зволожує, запобігає втраті вологи. Регенерація шкірного покриву.

- +
48.10 грн.
Купити
Інулін Біо
Інулін Біо

Зволожувач і пробіотик. Для дбайливого догляду за шкірою і волоссям. Альтернатива промислових кондиціонерів!

- +
12.70 грн.
Купити
Натуральний зволожувальний фактор (Франція)
Натуральний зволожувальний фактор (Франція)

Зволоження шкіри "зсередини". Сприяє утриманню вологи. Підвищує еластичність, пом'якшує, розгладжує шкіру.

- +
83.40 грн.
Купити