Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Все про косметичну глину: види, властивості, застосування

Все про косметичну глину: види, властивості, застосування

Косметична глина з досвіду жінок усіх часів і народів - доступний натуральний безпечний засіб для краси та здоров'я. Такі позитивні відгуки глина отримала абсолютно заслужено. Це незамінний інгредієнт косметичних масок для обличчя та волосся, обгортань для тіла та інших засобів. 

Глина виробляється з гірських осадових порід, тобто з корисних мінералів. Сировину сушать, подрібнюють, очищують від сторонніх і шкідливих домішок. Іноді миють і додатково збагачують.

Загальні фізичні властивості всіх видів косметичної глини

Всі види косметичної глини - це дрібнодисперсні порошки. Вони різних кольорів. Запаху майже немає. Не розчиняються ні у воді, ні в оліях, ні в інших рідинах.  рН: від 7 до 9.

Завдяки мінеральній структурі, глина має такий параметр як ємкість катіонного обміну (ЕКО). Чим вища ця ємкість, тим більше косметичних властивостей має глина. Результатом повноцінного катіонного обміну є максимальна детоксикація (звільнення від токсинів) і ремінералізація шкіри або волосся (насичення мікроелементами). Глина з високим ЕКО в основному призначена для жирної і нормальної шкіри та волосся. Є глина, що володіє низьким ЕКО. Це не означає, що вона не приносить користі. Вона теж дуже корисна, але для інших типів шкіри - сухої, нормальної, чутливої.

Де купити косметичну глину?

У каталозі магазину EasySoap.com.ua близько десяти різноманітних видів глини. Можна купити косметичну глину будь-якого кольору! Біла, жовта, червона і рожева, блакитна, зелена   ... а також специфічні глини - РассулМультані Мітти... Замовити глину можна з доставкою, а наші консультанти допоможуть підібрати глину за типом шкіри і порадять активні добавки для Ваших косметичних засобів.

Як правильно вибрати глину для обличчя чи волосся?

Це цікавить усіх прихильників натуральної косметики. Спробуємо розібратися!

Яка глина, для якої шкіри?

Існує три основних групи сировини для косметичної глини - каолініти (білі глини), ілліти (або гідрослюд) і монтмориллоніти (смектити). Всі три мають відмінності в структурі кристалічної решітки, тому і властивості у них різні.

Каолініти

Яка глина підходить для сухої шкіри?

Каолініт - біла глина дуже м’яка і шовковиста на дотик. Складається з однойменного мінералу (гідросилікат алюмінію) і мікроелементів (алюміній, кремній, цинк та інші). Майже не поглинає жир і вологу, не розбухає у воді. Має низький показник ЕКО (3-15). Каолініти варто використовувати для догляду за сухою шкірою. 

Біла глина підходить для очищення обличчя. Входить до складу масок, компресів, кремів і лосьйонів. Вона добре очищує від неживих лусочок (м'який абразив). Це оновлює і омолоджує шкіру. Обгортання з каолініту підвищують крово- і лімфообіг. Глина насичує шкіру і волосся мінеральними солями, мікроелементами та киснем (у доступному для каолініту ступені).

    

Яка глина підходить для чутливої ​​шкіри? Звичайно, біла каолінова глина! Не сушить (не вбирає жир) і матує. Іноді її використовують замість тальку.

Блакитна глина підходить для сухої чутливої ​​шкіри. Вона - каолініт. Свій небесний колір отримала від кобальту і кадмію. Рослинні пудри ламінарії та зеленого чаю в складі глини додають корисних властивостей. Їх варто використовувати в косметичних виробах і для обгортань тіла (антицелюлітних). Ламінарія надає глині ​​вітамінну і бактерицидну активність. А глина з пудрою зеленого чаю має протизапальні та антиоксидантні властивості.

 

Застосування: 1 - 95%

  • в очищувальних масках для сухої і чутливої шкіри -  від 10 до 95%;
  • у складі антицелюлітного обгортання у поєднанні з водоростями -від 20 до 60%;
  • у матувальних кремах для сухої та чутливої шкіри - від 0,05 до 0,1%;
  • в очищувальних лосьйонах, засобах для зняття макіяжу - від 0,5 до 1%;
  • у милі для фарбування в білий колір і підвищення властивостей ковзання - від 1% і вище.

РЕЦЕПТ №1 Очищувальна маска «Ніжний пілінг» (для сухої шкіри)

Виготовлення: добре перемішайте всі інгредієнти, щоб отримати пасту.

Використання: нанесіть м'якими масажними рухами на обличчя, уникаючи області навколо очей і шиї. Залиште на 5 хвилин. Змийте. На суху шкіру - живильний крем.

Маску НЕ ЗБЕРІГАТИ, використовувати відразу ж.

Ілліти

Глини ілліт забарвлені в колір наявних в їхньому складі мінеральних солей. Жовта глина ілліт здатна збагатити шкіру солями кремнію, калію і заліза. Ілліт жорсткіший, ніж каолін. Жовта глина з асортименту нашого магазину, добре очищує нормальну шкіру і волосся. Її абразивні та скрабувальні властивості кращі і ЕКО вище (10 - 100). Жир і рідину поглинає обмежено і практично не розширюється в воді. Часто жовта глина застосовується для нормальної шкіри, схильної до почервоніння і запальних реакцій.

Червоний колір глині подарований оксидом калію і заліза. Насичує шкіру і волосся цими мікроелементами. Червона глина з нашого асортименту - суміш ілліту і каолініту. Завдяки цьому цього вона м'якша, ніж жовта. Наша червона глина підходить для очищення обличчя. Її можна застосовувати як для нормальної шкіри, так і для сухої. Підходить червона глина і для волосся. Маски з неї особливо припадуть до смаку власницям каштанового і рудого волосся.

Застосування: 1 - 60%

  • в антизапальну маску  - від 1 до 15%;
  • в тоновані (рожеві) вершки для тіла - 1%;
  • в маску для каштанового і рудого волосся - від 3 до 60%;
  • в мило забарвлене в натуральний червоний колір від 1%.

РЕЦЕПТ №2. Очищувальна "Індійська троянда" (для нормальної і сухої шкіри) 

Гідролат троянди (до стану густої сметани) 
Мед - 10 г

Виготовлення та використання: ті ж самі, що і в рецепті маски №1.

Особливість: змивайте дуже ретельно.

Монтморилоніти

Монтморилоніт (смектит) - це глина з високим показником ЕКО (80 - 150). Вона має високу всмоктувальну здатність. Її характеризують як унікальний засіб глибокого очищення і детоксикації. Знаменита французька зелена глина, яку можна знайти в магазині EasySoap, здатна максимально збагатити шкіру мікроелементами. Свій колір вона отримала від міді і двовалентного заліза. Зелена глина розширюється (розбухає) у воді або гідролаті, тому під час процедури вона довше сохне і таким чином здійснює пролонговану корисну дію на шкіру. Також вона охолоджує і зволожує запалену шкіру обличчя або голови.

Наша зелена глина найбільше підходить для жирної і нормальної шкіри. Вона полегшує її стан, звільняє від токсинів і максимально насичує мінеральними солями. Зелена глина застосовується і для жирного волосся. Вбирає зайвий шкірний жир, очищує і звужує пори. Також полегшує стан шкіри голови: усуває свербіж, нормалізовує вироблення шкірного сала. Виробник застерігає власників сухої шкіри від використання монтморилоніту в чистому вигляді.

Застосування: від 1 до 99%

  • в очищувальних масках для нормальної і жирної шкіри - від 5 до 50%;
  • в ремінералізувальних та детоксифікувальних масках - до 80%;
  • в обгортаннях для схуднення у поєднанні з водоростями - від 10 до 60%;
  • в милі з глиною - від 4% і вище;
  • в очищувальному гель-скрабі для душу - від 15 до 25%;
  • в сухому шампуні-пудрі для волосся - до 99%.

Глина Мултані Мітти (Multani Mitti), інша назва - фулерові землі, належати до монтморилонітів (смектитів). Її батьківщина - Індія. Найчастіше вона міститься у складах з рослинними аюрведичними пудрами.

Мултані Мітти ідеально підходить для надто жирної шкіри та волосся. Лікує вугрі та шрами від них. Освітлює пігментні плями. Збагачує клітини шкіри і волосся кремнієм, азотом, магнієм. Видаляє мертві клітини зі шкіри та очищує пори


Застосування: від 1 до 80%

  • в очищувальні маски для обличчя та волосся - від 10 до 60%;
  • в обгортання для схуднення - від 20 до 80%;
  • в сухі шампуні-порошки для волосся - від 2 до 15%

Глина Рассул, іноді її називають Гассул, так само належати до монтморилонітів. Походження: осадова порода вулканічної лави, в складі - силікат магнезії. Насичує шкіру і волосся кремнієм і магнієм.
Це відома в усьому світі високопоглинаюча, очищувальна глина. Глина Рассул, яку можна знайти на полицях нашого магазину, використовується для жирної та нормальної шкіри й волосся. Її використовують у масках, скрабах, обгортаннях для тіла, милах і дезодорувальних пудрах для ніг і тіла. Особливо цінна глина Рассул для волосся. З неї готують пасти та інші засоби по догляду за волоссям, які допомагають природним чином очищати волосся і шкіру голови.


Застосування: від 1 до 60%

  • у косметичні креми, гелі, лосьйони, шампуні - від 4 до 7%;
  • до складу обгортань, масок для обличчя, для волосся - до 60%;
  • у дезодорувальні пудри для обличчя і тіла - до 60%.

РЕЦЕПТ № 3. Очищувальна паста для волосся від лупи 

Глина Рассул 58 г
Аюрведичний порошок (пудра) нім 40 г
Ефірна олія імбиру 1 г
Ефірна олія лемонграсу 1 г
Гідролат кореню лопуха (до консистенції густої сметани)

Виготовлення: у неметалевому посуді змішувати всі інгредієнти протягом декількох хвилин, щоб отримати однорідну суміш. Пересипати порошок у суху тару з кришкою. Виготовлену за гігієнічними правилами маску в сухому вигляді можна зберігати 3 - 6 міс.

Використання: перед нанесенням слід розвести склад гідролатом кореня лопуха до консистенції густої сметани. Нанести на сухе волосся і потримати 10 - 15 хвилин. Змити.

Рожева глина з нашого асортименту - це суміш червоного ілліту, каолініту і монтморилониту. Поєднання всіх кращих глин роблять її дуже ефективним і універсальним косметичним компонентом. Рожева глина підходить для чутливої, ​​сухої, вікової та нормальної шкіри. Очищує, відновлює, тонізує. Використовується як біла і червона глини. Такий самий  детокс і ремінералізатор, як зелена глина.


Застосування від 1 до 80%

Спосіб введення глини в косметичні вироби:

Глину варто вводити в косметичний виріб на останній стадії. Перед введенням потрібно розмішати її в невеликій кількості води.

У мило, для фарбування усієї кількості, глину можна вводити в олії перед нагріванням. Якщо ж планується пофарбувати тільки частину мила, то глина вводиться в цю частину після досягнення сліду.

Порада! У кожної глини свій хімічний склад. Слід застосовувати час від часу різні глини. Тоді організм отримає максимальну різноманітність хімічних елементів.

Якість глини

Не всі глини однакові, це ми вже з'ясували. Купуючи глину, звертайте увагу до якого типу вона належить. Якщо на упаковці Ви не побачили інформації про її тип, каолініт, ілліт чи монтмориллоніт (або суміш), краще не купуйте. Дуже часто, навіть в аптеці, можна зустріти каолін, пофарбований харчовим барвником, який видають за "червону", "жовту", " зелену", "чорну" глину.

При розведенні водою глина не втрачає свій колір, а, навпаки, темніє. Остерігайтеся підробок!

У нашому магазині ми пропонуємо високоякісні глини виробництва Франції та України. Завжди будемо раді допомогти з вибором!

Заходи безпеки

  1. Не можна користуватися глинами поблизу вентиляторів і вдихати їх.
  2. Зберігайте в недоступному для дітей місці, без вологи і світла.
  3. Оскільки багато видів глини поглинають токсини, не використовуйте їх повторно.
  4. Готуйте продукти з глиною для одного застосування і не зберігайте в розведеному (мокрому вигляді). Якщо рецептура все-таки припускає зберігання (крем, лосьйон), подбайте про надійну систему консервування продукту.