Віск-добавка для виготовлення свічок-квітів
Віск-добавка для виготовлення свічок-квітів
Kester Wax K82P — це поліефірний віск, за своїми властивостями ідентичний до бджолиного.
Його одержують етерифікацією натуральних жирних кислот та синтетичних жирних спиртів.
Завдяки своїм властивостям, є прекрасною добавкою до інших видів бджолиного воску, щоб покращити їх пластичність та прибрати ламкість. А отже, стане незамінним помічником в створенні свічок-квітів.
Властивості:
- При кімнатній температурі дуже м'який, липкий та пластичний, незважаючи на його високу температуру плавлення
- Відрізняється від інших восків дуже високим пластифікуючою та адгезивною дією
- Має гарний блиск
- Дозволяє збільшити у продукті частку інших твердих віск
- Зменшує ламкість та твердість виробів
- Дозволяє збільшити в кінцевому продукті вміст пігментів
Можна використовувати в емульсіях, щоб підвищити значення SPF і зупинити кристалізацію. А також у виготовленні губних помад, бальзамів для губ, кремів, лосьйонів, олівців, кремів для гоління, туші для вій, декоративної косметики, концентратів кольорів, бар’єру для захисту від вологи, засобів по догляду за шкірою та волоссям.
Колір: Від світло-жовтого до світло-коричневого (при нагріванні світлішає до молочного кольору)
Температура плавлення: 81 - 86 ºС (через високу температуру плавлення, краще розтоплювати цей віск окремо від інших компонентів)
Відсоток введення для виготовлення свічок-квітів: 10-35% в залежності від первинної твердості воску
Відсоток введення для косметики: 0,25 - 20%
- у бальзамах і помадах для губ: 3-20%
- засоби з SPF: 15-20%
- креми та лосьйони: 0,5-7,5%
- декоративна косметика: 0,5-7,5%
- засоби для волосся: 3-10%
Країна виробник: Нідерланди
Гель для свічок - ідеальне рішення для виготовлення декоративних ароматичних свічок у прозорому посуді.
Пальмовий віск для насипних і звичайних свічок. Форма - гранула. При застиганні кристалізується і утворює красиві візерунки на поверхні свічки у вигляді пальмового листя.
Пальмовий віск для насипних та звичайних свічок. Форма – гранула. При застиганні кристалізується та утворює красиві візерунки на поверхні свічки у вигляді великих кристалів.
Твердий натуральний соєвий віск для формових свічок, у вигляді крупної крихти. Чудовий для помад, бальзамів для губ, антиперспірантів та масажних плиток.
Ідеальний для ажурних свічок-квітів. Відмінний замінник звичайного воску в тих продуктах, де потрібно зберегти початковий колір: у помадах, бальзамах для губ.
Бюджетний варіант соєвого воску, у вигляді крупної крихти. Використовується для контейнерних і масажних свічок.