Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Пілінг вдома? Дізнайтеся, як обрати засіб!

Сьогодні під популярним словом «пілінг» можуть ховатися дуже різні речі. Пілінг (англ. peeling) перекладається як «очищення шкірки», тобто видалення верхнього шару шкіри. Але, виявляється, таке очищення буває дуже різним.

Отож, з’ясуймо детальніше! В косметології виокремлюють пілінг і відлущування. Це процедури не щоденного, а інтенсивного догляду.

Хімічне відлущування (англ. exfoliating) здійснюють за допомогою слабких розчинів кислот чи ензимів. Відбувається руйнування зв’язків між кератинізованими (відмерлими) часточками. Потім роговий (поверхневий) шар епідермісу безболісно звільняється від деяких сухих нашарувань, частково усуваючи певні проблеми. Шкіра стає тоншою, щільною і красивою. Разом з тим посилюються її зволожувальні та захисні властивості.Засоби під час відлущування діють лише у роговому шарі. Вони розпушують сухі клітини, не пошкоджуючи недозрілі, які знаходяться під роговим шаром. Чим старший і товщий епідерміс, тим більш концентрований кислотний розчин потрібно застосовувати. А під час пілінгу кислоти викликають некроз живих шарів епідермісу, проникаючи ще глибше - в дерму. Для уникнення ускладнень не рекомендують робити жорсткі пілінги в домашніх умовах. А ось процедуру відлущування можна і потрібно робити!

Радимо уважно ознайомитися з теорією, а також дотримуватися правил техніки безпеки.

Для юної шкіри (до 25 років)

Як діє? Усуває підвищену жирність шкіри, вугрові висипання, «відкриває» комедони, запобігає запаленням.

Що використовувати? Саліцилова кислота 2%

Саліцилова кислота повністю розчиняється у спирті.

Рецепт: ізопропіловий (медичний етиловий спирт) 98% + 2% саліцилова кислота = саліциловий спирт;

Застосовувати точково, лише на ділянках запалення. Не пересушуйте шкіру!

Молочна кислота 5% (п’ятивідсотковий водний розчин)

Для отримання 100 г 5%-го розчину молочної кислоти візьміть 4 г 80% молочної кислоти та 96 г деіонізованої води. рН розчину – 3,5. Застосовувати потрібно курсом - 7 днів два рази на місяць. Або як постійний догляд 1 раз в тиждень.Важливо! В юному віці відлущування не можна здійснювати часто. Епідерміс знаходиться на стадії формування до 17-20 років.

Для молодої шкіри (від 25 років)

Як діє? Усуває дрібні нерівності, неглибокі рубці після акне, опіки, подряпини або пігментацію (веснянки та інше).

Що використовувати? Молочна кислота вищої концентрації - 8%

Для отримання 100 г 8%-го розчину потрібно взяти 6,4 г молочної кислоти + 93,6 г деіонізованої води. рН – 2,5.

Протирати шкіру 2 рази на тиждень. Аплікація не більше 1 хв.

Резорциновий пілінг (лимонна, молочна, саліцилова кислоти)

Група кислот завжди діє більш ефективно, аніж одна кислота.Резорциновий пілінг можна застосовувати для відлущування, оскільки він діє лише в роговому шарі.  Для домашнього використання рекомендуємо розводити до рівня рН 3,5-4.Інтенсивність відлущування завжди можна регулювати тривалістю аплікації та кількістю нанесених шарів. Після проведення процедури не забудьте використати нейтралізувальний біотонік.

Ензимний пілінг

Він відрізняється основною активною речовиною, у цьому випадку це — не кислоти, а натуральні ферменти (ензими). Підходить для молодої та зрілої шкіри. Це єдиний відлущувальний засіб, який можна використовувати людям з чутливою шкірою і тим, хто має такі захворювання як купероз чи розацеа.

Ензими руйнують зв’язки між лусочками рогового шару, дбайливо звільняють епідерміс від нашарувань сухих, віджилих клітин. Не потребує нейтралізації, рН - 6. Достатньо просто вмитися водою.

Як діє? Звужує пори, усуває висипання і комедони. Застосовують для жирного типу шкіри.

Що використовувати? Емульсія для перед-пілінгу  2%  (гліколева, лимонна, молочна, винна кислота, гідрогенізована олія авокадо)

Змішати з гідролатом у співвідношенні 1:1 і використовувати щоденно як тонік. За потреби змити водою.

Відлущення у молодому віці застосовують курсами по 3 тижні, здійснюючи процедуру до двох разів на 7 днів. Між курсами обов’язково потрібно робити перерву на 1 місяць для відновлення шкіри.

Для шкіри після 40 років

Як діє? Покращує стан шкіри, яка стала «сірою», втратила свіжість і пружність, з’явилися зморшки та вікова пігментація.

Що використовувати? Ретинолово-гліколевий пілінг (гліколева кислота 20%, ретинол)

Гліколева кислота — одна з найбільш поширених багатофункціональних  кислот. Має найдрібнішу молекулу з усіх AHA-кислот. Проникає в глибші шари та «проштовхує» інші компоненти.

У нашому випадку — ретинол, який активізує процес оновлення клітин, стимулює дію фібробластів, що відповідають за вироблення еластину, колагену і власної гіалуронової кислоти.

50G (гліколева, яблучна, лимонна, молочна, винна кислоти)

Містить високий відсоток гліколевої кислоти. Комбінація кислот має антивіковий ефект, стимулює оновлення шкіри шляхом видалення поверхневого ороговілого шару шкіри, розгладжує зморшки.

Як діє? Вирівнює мікрорельєф шкіри та відбілює.

Що використовувати? Пілінг для зрілої шкіри з фруктовими кислотами (гліколева, молочна, лимонна, яблучна, винна і їхні солі).Комплекс альфа-кислот має яскраво виражені відбілювальні, м’яко відлущувальні та зволожувальні властивості. Відбувається зміцнення стінок кровоносних судин, покращується кровообіг і потік лімфи.

Пілінг з AHA-кислотами 20% (гліколева, лимонна, винна, яблучна та молочна кислоти)

Ретельно збалансований склад кислот має омолоджувальний ефект. Висвітлює, вирівнює тон, звужує пори, матує. Гелева консистенція зручна для нанесення.

Емульсія для пілінгу 25G (гліколева, яблучна, лимонна, молочна, винна кислоти)

Містить кислоти в рівному співвідношенні. Відбувається м’яке, але ефективне відлущування.

Загальні рекомендації

  1. Для відлущування у домашніх умовах ми рекомендуємо розводити усі пілінги деіонізованою водою лакмусових смужок з точністю 0,5.
  2. Після застосування будь-якого кислотного пілінгу для припинення реакції необхідно використовувати нейтралізувальний біотонік (рН 8-8,5).
  3. Після 40 років відлущування можна робити 3-4 тижні підряд, повторюючи до 3-х разів на тиждень. Дуже важливо робити перерви не менше, ніж на місяць.
  4. У старшому віці (після 60 років) відбувається неминуче погіршення стану шкіри, відлущування вже навряд чи допоможе. Можливо, спеціаліст косметолог порадить один з видів хімічного пілінгу.

Як правильно проводити процедуру відлущування?

  1. Здійснити алергопробу. Якщо алергічної реакції немає, можна здійснювати процедуру.
  2. Під час вечірнього догляду змастити жирним кремом кутики рота, губи, носо-губні складки, крила носа і кутики очей. Нанести розчин на шкіру обличчя, шиї і зону декольте, уникаючи слизових оболонок.
  3. Тримати 5-15 хв до висихання. Можна наносити декілька шарів.
  4. Якщо виникли больові відчуття, необхідно одразу припинити дію кислоти розчином нейтралізувального біотоніка.
  5. Добре змити водою і висушити шкіру.
  6. Нанести щоденний зволожувальний крем чи маску.

Заходи безпеки під час проведення процедури відлущування в домашніх умовах

  1. Завжди робити алерготест пред застосуванням кислотного розчину.
  2. В жодному разі не наносити розчин на пошкоджену шкіру (порізи, запалення, герпес, висипи тощо).
  3. Не використовувати розчини для відлущування, що містять ароматизатори чи віддушки, оскільки вони негативно впливають на колаген.
  4. Не можна використовувати саліцилову кислоту під час вагітності та лактації, дітям до 12 років, а також тим, хто має алергію на аспірин.
  5. Здійснювати процедуру варто від осені до початку весни.
  6. Після відлущування потрібно використовувати сонцезахисну косметику (навіть взимку).
  7. Після проведення процедури доки не відновиться шкіра потрібно використовувати оклюзивні зволожувачі, які створюють захисну плівку.
  8. Не можна робити відлущування більше 3-х місяців поспіль. Потрібна перерва мінімум на місяць.

Бажаємо безпечних процедур інтенсивного догляду. Будьте красивими!