Пілінг резорциновий pH-2,5
Пілінг резорциновий pH-2,5
Резорциновий пілінг (менш концентрована модифікація пілінгу Джесснера) — це спиртовий розчин резорцину з фруктовими (АНА) кислотами. Він застосовується у косметиці для поверхневого хімічного поновлення епітелію шляхом його «відлущування». Допомагає усунути наслідки вугрової хвороби та зайву жирність шкіри, а також регулювати секрецію.
Резорциновий пілінг також може освіжити тьмяну шкіру і впоратися з віковими змінами. Його практикують в омолоджувальному курсі для інтенсивного вироблення зволожених свіжих клітин. Може давати рясне лущення, шар нежиттєздатних лусочок, що знімається, трохи товстіший, ніж під час використання ензимного пілінгу. Процедура ефективніша, але досить безпечна. Може проводитися у домашніх умовах.
Властивості інгредієнтів
- резорцин (15%) – завдяки своїм зв'язувальним властивостям допомагає створювати на шкірі захисну оболонку, усувати запалення під нею, зменшувати набряклість, почервоніння і свербіж після пілінгу, регулювати секрецію шкірного сала і поту;
- лимонна АНА кислота (5%) – виконує роль очищувача шкіри від віджилих лусочок епітелію, сприяє синтезу нових і відбіленню;
- молочна (10%) – одна з фруктових АНА кислот, може ослаблювати зчеплення і розрив зв’язків між лусочками рогового шару; відповідає за рівномірність їх «відлущування»;
- саліцилова кислота (10%) – застосовують для бактерицидної, протизапальної, відбілювальної, очищальної дії (може звільняти пори від жиру і бруду).
Фізико-хімічні властивості
- Зовнішній вигляд: прозора однорідна рідина.
- Колір: без кольору.
- Запах: характерний для спиртовмісних розчинів.
- Водневий показник pH: 2,5.
- Алергенність: не спричиняє алергічної реакції, крім індивідуального несприйняття інгредієнтів пілінгу.
- Токсичність: не чинить негативного впливу, за умови дотримання інструкції застосування.
Косметичні властивості резорцинового пілінгу:
- може очищати, освітлювати та освіжати шкіру;
- допомагає розгладжувати тонкі зморшки та дрібні рубці;
- використовують для зволоження та усунення зайвої жирності шкіри;
- застосовують усувати наслідки вугрової хвороби (шрами);
- активізує заміну корнеоцитів (лусочок рогового шару);
Пілінг проникає неглибоко, діє в роговому шарі (на відміну від серединного і глибокого пілінгів); почервоніння невелике, загоєння швидке, відпустку на реабілітацію брати не потрібно.
Спосіб застосування:
- Під час планування пілінгу косметологи рекомендують за 7-10 днів почати адаптувати шкіру до хімічного впливу. Для цього пропонують наносити на ніч крем, гель або сироватку зі слабким розчином АНА кислот. Протягом предпілінгового і постпілінгового періодів необхідний захист від сонця навіть в зимову пору року.
- Перед нанесенням пілінгу шкіру потрібно ретельно вимити з милом і додатково знежирити етиловим спиртом. Відзначають ділянки обличчя, де нанесення пілінгу вимагає обережності. Змащують нейтральним жирним кремом куточки очей, носогубні складки, крила носа і губи.
- Пілінг наносять спонжем одним шаром.
- Оскільки він поверхневий, нейтралізацію не проводять.
- Через 20 хвилин залишки розчину змивають вологою серветкою.
- Шкіру змащують звичайним щоденним живильним або зволожувальним кремом. Почервоніння триває кілька годин, потім проходить саме собою.
Деякі фахівці рекомендують проводити резорциновий пілінг щотижня. Причому кожного разу збільшувати кількість шарів. Після доведення їх до трьох, більше не збільшувати. Після досягнення запланованого ефекту, перейти на підтримувальний догляд.
Заходи безпеки
Алергопроба на чутливій шкірі передпліччя або зап’ястя однозначно необхідна. Якщо надмірного почервоніння і набряку не виникло (зазвичай шкіра червоніє і це нормально), пілінгом можна користуватися.
Умови, за яких НЕ МОЖНА проводити пілінг:
- запалення і шкірні висипи;
- приймання препарату Роаккутан (тільки через 6 міс. після закінчення курсу);
- відкриті рани та герпес;
- вагітність і годування грудьми;
- цукровий діабет, онкологія, підвищена температура, серцево-судинні і простудні захворювання.
Спосіб зберігання: у темному і сухому місці при t 20-25 ºС.
Країна-виробник: Україна.