Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Мило до дня Святого Валентина зроблене власноруч

Подарунок, зроблений власноруч — це унікальний та оригінальник знак уваги.  Зацікавлення незвичними подарунками значно зростає і прихильників ручної роботи стає все більше. Адже для того, щоб створити подарунок самостійно, зовсім не обов'язково ставати справжнім "handmade"-майстром. 

Велика різноманітність варіантів дає можливість знайти подарунок на будь-який смак від іменного горнятка, паперової листівки до в'язаних рукавичок або фотоальбому. Сьогодні ми пропонуємо Вам створити такий подарунок своїми руками до дня Закоханих. Він, з одного боку, стане символом Ваших почуттів і проявом турботи, а з іншого, — поєднає у собі оригінальність і користь.

Ми з Вами зупинимося на найбільш класичному і яскравому символі свята всіх закоханих. Адже, мило у вигляді сердечка - це справжня "валентинка", яку легко і просто навчитися робити за кілька хвилин. Це вдасться навіть тим, хто далекий від ручної роботи. Уявіть собі, скільки радості та приємних відчуттів отримає людина, якій ви подаруєте  такий оригінальний дарунок.

Варіантів приготування мила вдома — дуже багато. Якщо Ви миловар-"початківець" або раніше ніколи не варили мило, то пропонуємо Вам використовувати нашу універсальну покрокову інструкцію для приготування мила.

Перш за все, відзначимо, що для приготування мила з основи Вам знадобиться зовсім небагато інвентарю, який є майже у кожного вдома. А всі потрібні інгредієнти легко знайти на нашому сайті. Асортимент широкий і Ви точно знайдете щось для себе.


Отож, для мила ручної роботи у формі сердечка нам  знадобиться:

Як зробити мило на день Закоханих: покрокова інструкція 

Подрібнюємо основу ножем і розтоплюємо на водяній бані або в мікрохвильовій печі.


Наше завдання  — у тому, щоб основа розтопилася і стала гарячою. Доводити до кипіння не потрібно. На водяній бані основа буде грітися в середньому від 5 до 10 хвилин, а в мікрохвильовці весь процес займе від 30 секунд до хвилини, залежно від встановленої потужності.

Різна основа має різні властивості і характеристики. Так, білоруська основа розтоплюється і стигне довше, ніж інші. Це дає час, особливо новачкам, додати барвники та ароматизатори, ретельно все перемішати.

Мильна основа англійського виробництва — бездоганна за своїми характеристиками, дуже якісна і найтвердіша, чудово "приймає" аромати та інші добавки. Кращий вибір для професійних миловарів.

Основа німецького виробництва — пластична, якісна, ідеальна для "складних" форм. Для заливки великої кількості різноманітних деталей на 2 і 3 формах — найкращий варіант.

Втім, будь-який новачок може почати знайомство з миловарінням з будь-якої основи і вибрати ту, яка буде йому до смаку. Детально про кожен вид основ читайте на нашому сайті.

Додайте колір і запах.

А) Коли основа злегка охолоне, додайте пару крапель барвника і ретельно перемішайте основу.


Якщо хочеться зробити інтенсивніший колір, додайте ще кілька крапель барвника і знову все ретельно перемішайте. Зверніть увагу, занадто велика кількість барвника в милі може забарвлювати піну. На руках, звичайно, колір не залишиться, але свій вигляд мило може швидко втратити.

Пам'ятайте, харчові барвники — ідеальні для однотонного мила! У нашому асортименті вони єдині, які "мігрують". Це означає, що у  двох- або триколірному милі, з часом різні кольорові шари втратять чіткі межі переходу кольору і почнуть змішуватися між собою, значно мутніти й виглядати не так яскраво.

Неонові пігменти гарно виглядають як у прозорій мильній основі, так і у білій. Дуже добре себе зарекомендували швейцарські пігменти. Вони добре поєднуються між собою, що дозволяє створювати найрізноманітніші відтінки.

Окремо потрібно виділити перламутрові пігменти. На сьогодні вони представлені тільки в сухому вигляді. Перетворити їх в рідкий стан дуже просто. Досить скористатися гліцерином або будь-якою базовою олією. З'єднайте 1:1 і ретельно розмішайте, щоб не залишилося грудочок.

Б) Додайте віддушку (ароматизатор) або ефірну олію. Ретельно перемішайте. 

Пам'ятайте, якщо віддушку додавати в дуже гарячу мильну масу, то аромат дуже швидко вивітриться. А наше завдання  — зберегти улюблений запах максимально довго. Саме тому ароматизатор ми додаємо в мильну основу лише перед  заливкою у форму.

Під час вибору ефірних олій або їх сумішей (бленди) будьте обережні. Обов'язково дізнайтеся, чи немає алергії на ефірні олії у людини, якій Ви збираєтеся зробити подарунок. Якщо сумніваєтеся, краще не використовуйте ефірні олії.

Якщо Ви хочете зробити мило, яким можна купати навіть дитину, намагайтеся використовувати гіпоалергенні віддушки або взагалі відмовтеся від ароматизаторів і віддушок.

Вилийте основу в форму




Вилийте мильну основу в формочку і збризніть верхній шар спиртом, якщо на ньому утворилися бульбашки.

Деякі миловари радять збризкувати і саму поверхню формочки перед тим, як заливати в неї мильну масу. Використання спирту забезпечує краще «зчеплення» кількох шарів мила, а також, допомагає усунути бульбашки повітря з поверхні мила.

Дістаньте мило з форми, коли воно охолоне.

Залиште мило, щоб воно охололо у формі. Зазвичай це займає від 10 до 20 хвилин. Можете поставити формочку з милом в холодильник, так воно затвердіє набагато швидше.

Коли мило стало твердим, обережно виймайте його з форми. З силіконовими формочками це робити дуже просто. Якщо ви використовуєте пластик, простукаєте рівномірно формочку з усіх боків легкими, натискальними рухами і видавіть мило з форми.


Запакуйте!

Залишилося красиво запакувати мило. Упаковка для мила існує дуже різноманітна.  Можна використати красиві пакетики прозорі чи з цікавими написами, перев'язати їх стрічками. Стрічки можна підібрати атласні (тканинні) або пакувальні. А можна красиво перев'язати джгутовим шпагатом або кольоровою, яскравою рафією.


Якщо в пакеті одразу видно мило, то в коробочці воно зберігає інтригу. Коробочку хочеться швидше відкрити і розглянути мило ближче, понюхати смачний аромат і потримати чарівний мильний шматочок у руках. Коробку легко перев'язати стрічкою і прикріпити на неї тематичну бірочку, залишивши на пам'ять декілька теплих слів.

Окремо згадаємо шпонові кошики, в яких мило на фоні натурального  (сізаль) або паперового наповнювача виглядає завжди чудово.

Підсумуємо. Зробити мило власноруч до дня святого Валентина — просто!

Використовуйте п'ять простих кроків

  1. Розтопіть основу.
  2. Додайте колір і запах.
  3. Вилийте основу в форму.
  4. Дістаньте мило з форми, коли воно охолоне.
  5. Упакуйте!

З цією інструкцією Ви дуже швидко і легко навчитеся варити мило і створювати яскраві, індивідуальні подарунки ручної роботи до Дня Закоханих і до інших свят. Навчившись виконувати основні завдання, у Вас з'явиться додатковий простір для творчості і фантазії.

Бажаємо Вам творчих успіхів у створенні мильних подарунків ручної роботи на 14 лютого! Сподіваємося, що миловаріння стане Вашим улюбленим захопленням, а можливо, і справжньою любов'ю на все життя. Ми зробимо все, щоб варити мило з EasySoap було легко!