Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Експериментальне миловаріння: вплив ванільних віддушок на колір мила з нуля

Ваніль - один з найулюбленіших ароматів у кондитерів і ... миловарів! Скільки ванільних віддушок пропонують виробники, одна смачніша за іншу, АЛЕ саме ванільний компонент нерідко буває причиною гірких розчарувань. А все тому, що ванільне мило змінює колір або просто темніє.

Давайте подивимося, як саме змінюється колір мила ручної роботи залежно від того, яку ванільну віддушку ми використовуємо.

В експерименті беруть участь:

  1. Ваніль (Роскосметика)
  2. Груша-ваніль (Флорессанс)
  3. Ваніль (Флорессанс)
  4. Ваніль-кава (Леко)
  5. Праліне з ваниллю (Леко)
  6. black vanilla & amber (Аромас)
  7. Ваніль (Аромас)
  8. Контрольний зразок

Дозування стандартне – 2% або 1,3 г віддушки на 100 г мильної маси. Результат зафіксований через 6 тижнів після приготування. 


По-перше, завжди треба враховувати цю особливість. Не намагайтеся отримати від ванільного мила ідеальну білизну: натуральні, кремові відтінки для мила ручної роботи - норма :) Як бачимо, ВСІ віддушки, що містять ванільний компонент, впливають на колір мила. Більше або менше. Що ж робити?

По-друге, хто попереджений, той озброєний! Використовуйте цю особливість. Знаючи підсумковий результат, Ви можете залишити мило незабарвленим, а згодом, в процесі дозрівання, воно набуде кольору!

По-третє, якщо все ж Ви хочете частину мильної маси залишити світлою, просто не додавайте в неї віддушку (див. фото нижче - біла частина цього мила не була ароматизована)

N.B. Пам'ятайте, що практично всі віддушки пришвидшують слід. Щоб дати собі більше часу для роботи, додавайте віддушку в останню чергу!


Далі буде... коли будуть з'являтися нові віддушки ми продовжимо наше дослідження!

© Наталя Ковтун, 2013