Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТН:09:00 до 17:00
СУБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
+38 (066) 740 51 81
Товар(ів): 00.00 грн.

Що потрібно купити для мила ручної роботи або набір миловара-початківця

Стати миловаром може кожен! Ми впевнені, що варити мило — легко! Перші кроки в миловарінні Ви зробите з легкістю, використовуючи наші підказки.

Сьогодні ми розглянемо, мабуть, найважливіше, що потрібно знати тим, хто наважився зварити свій перший шматочок мила. Ми розповімо, який інвентар потрібен для миловаріння і без яких базових інгредієнтів Вам не обійтися.

В першу чергу, ця стаття буде корисна тим, хто вже наважився варити мило, але ще не знає, як почати і що потрібно для цього купити. Новачок, який сам точно не знає, з чого йому починати, часто губиться серед різноманіття асортименту миловарних магазинів і потрапляє в пастку.

Думка про те, що для миловаріння необхідні значні кошти, — це міф.

Нехай цей міф не зупинить Вас. Ми покажемо Вам те, без чого, дійсно, мила не зварити. Чи купувати інші (додаткові) компоненти — вирішувати лише Вам.


Умовно, для новачка усі товари для миловаріння можна розділити на ті, що потрібні відразу і ті, які можна купити пізніше. Сьогодні ми з Вами детально оглянемо товари першої групи.

Отже, з чого ж почати та що потрібно купити для миловаріння?

Насправді миловару-початківцю не варто турбуватися про величезну кількість потрібних товарів. Зробити мило — просто! Для цього знадобиться зовсім небагато.

1. Мильна основа


Перетопити звичайне магазинне, навіть "дитяче" мило не підходить! Мильна основа дуже сильно відрізняється за складом від того, що нам пропонують промислові виробники.

Основи для мила виготовляються з натуральних олій, а також великої кількості гліцерину і з використанням легких ПАР (поверхнево-активних речовин). Мило з такої основи менше сушить шкіру, особливо, якщо вибирати з базовою олією у складі, наприклад, мильна основа з олією ши.

Працювати з мильними основами — одне задоволення! «Розтопи і залий» — просто і доступно навіть дитині. Варити мило з основи — дуже легко.

Є дуже багато різновидів мильних основ, і щороку з'являється все більше новинок. Зараз, наприклад, вже нікого не здивуєш кремоподібною чи желеподібною основою. Ми ж рекомендуємо Вам для початку скористатися звичайною прозорою і білою основою, звертаючи увагу на виробника.

Еталоном якості є англійська мильна основа. Це основа, перевірена протягом багатьох років досвідченими миловарами, яка завжди тримається «на висоті», зберігаючи всі кращі характеристики. Ми на власному досвіді переконалися, що найчастіше для першої проби вибір новачків зупиняється на якісній англійській основі. Але насправді, можна починати і з будь-якої іншої.

Словацька основа Zeni не поступається англійською за якістю. Прозорість, пінність, швидкість застигання - все порівняно з англійською, єдине, що Zeni поки що не може похвастати таким же багатим асортиментом, але це справа часу...

Ізраїльська основа Dolphin швидко застигає і найдоступніша за ціною. Якщо Ваша мета — багато однотонного мила — сміливо обирайте з асортименту мильних основ, виробництва Ізраїлю.

2. Барвники


Миловару-початківцю найкраще підійдуть рідкі барвники. Вони дуже зручні у використанні, не вимагають додатково часу і зусиль у використанні. Кілька крапель і колір готовий. Змішуючи між собою три базових кольори (червоний, синій, жовтий), Ви легко отримаєте інші кольори та підберете потрібні відтінки.

Відзначимо, що для однотонного мила ідеальними будуть харчові барвники, які додадуть милу гарний колір (особливо в прозорій основі). Харчові барвники не роблять основу каламутною, не випадають в осад і повністю розчиняються в мильній основі. Єдине "але": вони "мігрують". Що це означає? Якщо Ви зробите дво- або тришарове мило, то з часом чіткість кордонів між шарами зникне, і мило стане виглядати не так яскраво і красиво. Тому ми рекомендуємо харчові барвники використовувати для однотонного мила або в багатобарвному милі, якщо Ви точно впевнені, що використаєте його в найкоротші терміни.

На відміну від харчових барвників, пігменти не мігрують. Рідкі неонові та швейцарські пігменти дають гарні, яскраві кольори, чудово комбінуються між собою і не втрачають згодом своєї яскравості. Особливість — пігменти роблять основу мутною, з ними не можна отримати "кришталеву" прозорість.

3. Ефірна олія і  віддушки


Для початку, щоб зробити своє перше мило і зрозуміти, що таке миловаріння, Вам знадобиться 1-2 аромати. Асортимент ароматів і ефірних олій — настільки величезний, що докупити необхідний аромат Ви завжди встигнете пізніше. Для початку візьміть запах, який Вам найбільше подобається.

Віддушка забезпечить милу стійкий аромат до останнього маленького шматочка. Не турбуйтеся, він не вивітриться і не зникне. Щоб полегшити вибір ароматів, ми поділили їх на категорії:

Такий поділ на групи допомагає легше знайти "свій" аромат або аромат для певної дати/події.

Ефірні олії — це натуральні компоненти. Властивості обраної ефірної олії повною мірою проявляться у милі. Але пам'ятайте, що ефірні олії — це концентровані речовини. Перед їх використанням обов'язково проведіть стандартний тест на алергію. Не полінуйтеся прочитати опис обраної олії, її властивості та характеристики, особливості та протипокази.

4. Флакон з розпилювачем і спирт


Перед тим, як залити мило в формочку або перед заливкою другого шару, необхідно використовувати спирт, акуратно розпорошуючи його на форму або основу. Спирт можна придбати в аптеці, а флакончик з розпилювачем можна купити новий або використовувати ті, що є в домашньому господарстві.

5. Форма для мила


Формочка для мила може бути різною: фігурною або звичайною, пластиковою або силіконовою. Намагайтеся вибрати спочатку максимально просту і приємну для Вас форму. Пам'ятайте, з силікону мило дістається дуже легко, а ось із пластику, трохи складніше. У пластику можна знайти оригінальні, незвичайні формочки, в той час, як вибір силікону досить обмежений.

Порада: щоб вийняти мило з пластикової форми, помістіть його на 10 хвилин у морозилку. Коли мило замерзне, витягнути його з форми не важко!

6. Посуд для плавлення основи


Найкраще виділити для плавлення основи спеціальний посуд, наприклад, пластикову або скляну термостійку склянку. Однак, переглянувши не один майстер-клас з миловаріння на YouTube, Ви можете самі переконатися, що багато миловарів-початківців використовують звичайний керамічний посуд, склянку або чашку для того, щоб розтопити мильну основу. Вибір — завжди за Вами.

А тепер, підсумуємо. Ми хотіли скласти список того, що потрібно купити миловару-початківцю. Тепер Ви самі знаєте, для того, щоб почати, потрібно мати посуд, в якому буде плавитися мильна основа, формочку для мила, аромат і колір до неї, а також, спирт для скроплювання. Бачите як просто! Сподіваємося, будь-які побоювання з приводу дорожнечі і складності миловаріння ми назавжди розвіяли.

Ми впевнені, зваривши перше мило, Ваш інтерес до нього буде тільки рости. З цього моменту Ви відкриєте для себе безмежне розмаїття миловаріння, почнете орієнтуватися в стилях і напрямках.

І ось тут уже не обійтися без додаткових компонентів. Це друга група товарів, яку, зазвичай, миловари купують пізніше. Сюди можна віднести професійний інвентарподарункову упаковкуекстракти та водорозчинні оліїприкрасидесятки віддушоккартинки на водорозчинному папері2 і 3D силіконові форми та багато іншого.

Творіть! Обов'язково зробіть свій перший крок у миловарінні. Комусь сподобається робити мило для себе і радіти натуральним компонентам, когось миловаріння так захопить, що він не зможе зупинитися, і, як багато наших клієнтів, почне робити мило на продаж і відкриє свою маленьку справу.

А ми  допоможемо кожному з Вас! Наша місія — стати Вашим особистим експертом у світі домашньої косметики і миловаріння!