Кератин гідролізований
Кератин гідролізований
Кератин гідролізований використовується в косметиці для відновлювальних курсів. Це косметичний актив натурального походження. Містить оброблений біологічний білок кератин. Застосовується для ослабленого ламкого волосся і для сухої тьмяної шкіри. А також для зволоження і кондиціонування.
Кератин виробляється організмом людини й інших ссавців. З нього складаються: зовнішній роговий шар шкіри, волосся і нігті. Для виробництва косметичного гідролізованого кератину беруть натуральну сировину. Це білок добувають з вовни домашньої худоби.
Навіщо застосовується кератин? Законне питання. Річ у тім, що наше волосся і шкіра постійно піддаються зовнішнім руйнівним діям. Сонячне випромінювання, жар, холод, вітер, вода, фарбування, фен і укладання. Це стосується як пошкодження волосся, так і шкіри. Додайте агресію забрудненого середовища, мийних засобів, фарби та косметики. Структура кутикульного шару волосся і захисного шару шкіри порушується. Луска припиняє прилягати одна до одної. Випаровується волога. Волосся стає ламким, посіченим, неслухняним і тьмяним. Шкіра стає сухою і лущиться.
Організм не має сили впоратися з такими пошкодженнями. Клітини відчувають дефіцит білка. Гідролізований кератин "ремонтує" пошкодження, заповнює прогалини. Він розгладжує лусочки зовнішнього шару волосся і шкіри. Зовнішній шар стає здатним вбирати та утримувати воду. Але дія кератину "накопичувальна". Гарантія настання ефекту вища при застосуванні гідролізованного кератину курсом в комплексі з іншими активами.
INCI: Hydrolyzed Keratin.
- Зовнішній вигляд: прозора рідина.
- Колір : темно-бурштиновий.
- Запах: характерний.
- рН: 4 – 6.
- Робоча стабільність при рН: 5,5 – 6.
- Нерозчинний: в оліях.
- Розчинний: у воді.
- Токсичність: в межах рекомендованої норми та косметичної сфери вживання нетоксичний.
- Температурна стійкість: до 45 °С. Не нагрівати!
- Взаємодія з іншими компонентами: ефективність підвищиться, якщо кератин застосовується з такими інгредієнтами, як колаген, сірка, вітаміни групи В. Крім цих активів у засобах часто є сусідами різні себорегулятори, в т.ч. лимонна або молочна кислота (доведення рН до 5,5).
Косметичні властивості:
- відновлення структури волосся шляхом закриття і згладжування лусочок зовнішнього шару (кутикули);
- збільшення об'єму волосся і відновлення його блиску;
- відновлення захисного бар'єра шкіри та волосся, що захищає від ультрафіолету і вітру;
- зволоження, відновлення м’якості та розгладження волосся і шкіри.
Область застосування, що рекомендується: від 2 до 5%
Дозування:
- для незмивних продуктів (креми, сироватки для шкіри та волосся) від 0,5 до 2%;
- для змивних (шампуні та кондиціонери) продуктів – до 3%;
- для лікувальних і відновлювальних засобів (бальзами, сироватки) – до 5%;
- для кератинових ванночок для пошкоджених нігтів – до 5%.
1 г – 24 краплі.
Спосіб введення
В активну фазу після охолодження до 45 ºС.
Зверніть увагу: косметичні вироби, що виготовляються з кератином, повинні мати рН від 5,5 до 6. Якщо середовище буде кислим (нижче 5,5), то лусочки кутикули щільно приляжуть один до одного. Проникність зовнішнього шару волоса стане мінімальною. Кератин не проникне всередину і не проявить свою ефективність.
Заходи безпеки та спосіб зберіганняЗберігати в щільно закритому контейнері. Не допускати впливу сонячних променів і вологи. Зберігати при температурі не вище 15 °С.
Для тих, хто має чутливу шкіру, алергопроба — обов'язкова! Якщо є алергія на білок, не можна використовувати кератин.
Країна-виробник: Польща.