Гідролат розмарину
Гідролат розмарину
Гідролат розмарину – в парі з рожевою водою – основний інгредієнт «Води королеви Угорщини». Легенда свідчить, що навіть у 70 можна вилікуватися від ревматизму і подагри, повернути колишню красу і здоров’я.
Інша назва: розмаринова вода.
Запах: після першої солодкуватої нотки слід класичний, хоч і менш насичений, ніж виходить від самої рослини, розмариновий шлейф.
Активні компоненти: α-пінен, камфен, цинеол, борнеол, L-камфора, Культивують вуглеводень (каріофіллен), борнілацетат, лімонен. парацімол, ліналоол, дубильні та інші корисні речовини.
рН: 4.6-4.7.
Властивості: антиоксидантна, бактерицидна, дезодорувальна, протизапальна, регенерувальна, тонізувальна.
Косметичне застосування:
- тонізує нормальну і схильну до жирності шкіру,
- глибоко очищає проблемну шкіру, в тому числі допомагає розкрити пори, усуває запалення;
- найсильніший природний антиоксидант, тому використовується у косметиці для втомленої і вікової шкіри;
- регулярне використання запобігає появі зморщок і розгладжує їх;
- ефективний для лікування опіків і механічних пошкоджень (садна, синці, подряпини);
- сприяє мікроциркуляції крові і відповідає за регулювання жирового балансу на клітинному рівні, саме тому гідролат часто застосовують як активний компонент в антицелюлітних програмах;
- чудово освіжає і дезодорує – може стати відмінною основою для літньої лінійки косметичних засобів;
- часто використовується як основа для виготовлення косметичних глиняних масок, зазвичай застосовується для масок з жовтої і зеленої глини, оскільки посилює їх цілющі властивості;
- регулярне використання для догляду за волоссям сприяє збагаченню киснем і поживними речовинами волосяних цибулин, в результаті помітно прискорюється ріст волосся, воно стає міцнішим і набуває здорового вигляду;
- застосовується для лікування себореї і усунення лупи; усуває подразнення шкіри голови і відповідає за нормалізацію виділення шкірного жиру.
Вплив на психо-емоційну сферу:
- завдяки стимулювальній дії на центральну нервову систему допомагає впоратися з втомою і млявістю, надає ясність розуму і позитивно впливає на пам’ять;
- чудова підтримка тих, хто прагне подолати такі руйнівні емоції, як агресія і злість;
- покращує настрій і допомагає впоратися з депресією, повертає інтерес до життя;
- сприяє позбавленню зайвої сором’язливості, підозріливості та невпевненості у власних силах;
- пробуджує натхнення і творче начало, відповідає за розвиток інтуїції.
Заходи безпеки
- Перед початком застосування гідролата розмарину необхідно провести тест на алергію на невеликій ділянці шкіри, оскільки в окремих випадках можлива індивідуальне несприйняття окремих його компонентів.
- Вкрай не рекомендується застосовувати цей гідролат під час вагітності, а також хворим на гіпертонію та епілепсію.
- Ванни з додаванням розмаринової води через їх помітний тонізувальний ефект не варто приймати на ніч, щоб уникнути безсоння.
Зберігання:
- за кімнатної температури – не більше 30 днів;
- за температури від 0 до 3-5 °С – 6-12 місяців;
- за температури від нижче 0 ° (заморозка) – 12-18 місяців.
Гідролати різною мірою схильні до впливу світла, біологічного і грибкового забруднення. Гідролат розмарину вважається дуже стабільним, термін його зберігання може перевищувати середньостатистичний.
Наші гідролати – найвищої якості. Вони зроблені промисловим способом з натуральної сировини високої якості. Є самостійним косметичним продуктом, тому містить велику кількість ефірних олій, на відміну від тих гідролатів, які отримують як побічний продукт під час виробництва ефірних олій. Крім того, в їх склад НЕ входять спирт і консерванти. Зберігаються в холодильнику, в тарі, ретельно обробленій антисептиком. Такі заходи значно подовжують термін придатності гідролатів.
Виробник: Україна.