Косметичні олії для мила, масок, кремів у домашніх умовах | EasySoap.com.ua
Неможливо уявити собі мило та косметику без олій. Щоб зварити мило, Вам знадобиться олія, щоб приготувати крем - знову ж таки Вам знадобиться олія. Косметичні олії використовуються у багатьох продуктах: олійні маски для шкіри та волосся, олійні плитки, праліне для ванни, бомбочки для ванни, збита олія для тіла, олія для кутикули та олія від ламкого волосся… це далеко не весь список!
Познайомимося з оліями ближче, адже вони такі різні.
У магазині Easysoap можна купити тверді та рідкі олії, косметичні та харчові, рафіновані та нерафіновані, для мила та косметики.
Рафіновані олії
Означає очищена, відфільтрована. Зазвичай, дуже світла, без запаху.
Переваги: довше зберігаються, тобто довше не стають гіркими; не впливають на колір та запах кінцевого продукту (мила чи крему).
Недоліки: містить менше корисних речовин у порівнянні з нерафінованою олією.
Нерафіновані олії
Неочищена, нефільтрована олія. Зазвичай одразу після преса. Найкращі олії — холодного віджиму. Вони зберігають вітаміни та інші речовини, чутливі до нагрівання.
Переваги: у великій кількості містять фракцію, що не омилюється, тобто речовини, які роблять олію унікальною, біологічно активною та корисною.
Недоліки: мають невеликий термін придатності; вимагають спеціальних умов зберігання (чорне скло, холод); коштують дорожче, тому що вихід олії за умови холодного пресування значно менший, аніж за умови гарячого.
Тверді олії
Батери — інша назва твердих олій. За кімнатної температури такі олії мають тверду форму, складаються з великої кількості насичених жирних кислот. Такі олії використовують там, де потрібна твердість: для мила ручної роботи, батерів для тіла, олійних плиточок, щоб «підтримати» емульсію для крему.
У нашому магазині можна замовити пальмову, кокосову, пальмоядрову олію, а також олію какао, ши (каріте), бабасу. Ці олії належать до базових, без них не обійтися в домашній косметиці, тому вони є в наявності і представлені в різному фасуванні, від 100 г — до 5 кг.
Рідкі олії
Ті, що залишаються рідкими за кімнатної температури. Асортимент рідких олій — просто величезний. Вони дуже різні за своїми властивостями. У нас представлені найпоширеніші: оливкова, мигдальна, касторова, виноградних кісточок. А також екзотичні: аргани (залізного дерева), нім (моргози), лаврова, вечірньої примули.
Для миловаріння використовують в основному оливкову, мигдальну та касторову (рицинову) олії, для косметики – виноградних кісточок, жожоба, авокадо, оливкову, горіха макадамії. Для догляду за віковою шкірою, проти зморщок і пігментних плям — рекомендуємо олію вечірньої примули, обліпихову, насіння шипшини, гарбузового насіння.
Харчові олії
Чи знаєте Ви, що склад шкірного сала (себуму) безпосередньо залежить від жирів, які ми вживаємо з їжею? Наша шкіра – це те, що ми їмо. Нестача жирних кислот груп Омега-3, Омега-6 не лише впливає на роботу серця та мозку, а й на здоров'я нашої шкіри. Тому для поліпшення стану шкіри та волосся косметологи рекомендують вводити в раціон лляну, кунжутну, конопляну олії та олію волоського горіха.
EasySoap.com.ua:
✓тільки перевірені товари для миловаріння та домашньої косметики
✓рецепти та статті з домашнього догляду
✓доставка по всій Україні
✓найкращі ціни
✓постійні акції та знижки
✓ живі відгуки про товари
✓ досвідчені консультанти допоможуть із вибором.