Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТ:09:00 до 17:00
СБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
Товар(ів): 00.00 грн.

Віддушка "Пассіфлора й ягоди асаї" NG

В наявності
Модель: ES-1745
65.30 грн.
- +

Віддушка "Пасіфлора і ягоди асаї"

Жіночний аромат з відтінком тропічних фруктів, екзотичний, насправді унікальний. Цей аромат – чудова комбінація пасіфлори, порічки і мандарина, а також ягід асаї, плюмерії, зеленого листя, гавайського жасмину, амбри і помаранчевих квітів.

Відсоток вмісту ванілі: 0%.

Американські віддушки в нашому асортименті містять великий відсоток не тільки натуральних екстрактів (ароматичних), але і ефірних олій. Таким чином, ви можете збагатити ароматичну палітру косметичних засобів. Ці віддушки можна додавати в лосьйони, креми, молочко, тобто в незмивну косметику. Однак пам’ятайте, що ЗАВЖДИ необхідно проводити тест на можливу алергічну реакцію. Будь ласка, подбайте про своє здоров’я і здоров’я Ваших клієнтів!

Рекомендований відсоток уведення в косметичні засоби – до 5%.

Рекомендований відсоток введення для свічок - до 10%.

Звертаємо Вашу увагу! Американські віддушки — ідеальні для холодного способу. Вони не прискорюють слід, а також не сприяють розшаруванню.

Виробник: США.

Додати відгук
Схожі товари
Віддушка "Журавлино-яблучний мармелад" (Cranberry Apple Marmalade) CS
Віддушка "Журавлино-яблучний мармелад" (Cranberry Apple Marmalade) CS

Cranberry Apple Marmalade - це соковита суміш терпкої журавлини, соковитих яблук і спецій. Верхні ноти апельсинової цедри і яблука підсолоджують журавлинне серце цієї віддушки, а нотки кориці, гвоздики і цукру об'єднують усі фрукти в чудові ароматні ласощі.

- +
59.80 грн.
Купити
Віддушка "Кавунова цукерка з кислинкою" NG
Віддушка "Кавунова цукерка з кислинкою" NG

Солодка, соковита цукерка з ароматом кавуна та кислинкою. Хіт для літнього сезону! Відмінний аромат для мила та воску з нуля.

- +
74.10 грн.
Купити
Віддушка "Бузок американський" NG
Віддушка "Бузок американський" NG

Насичений і багатий аромат квітучого бузку з тонкими нотками нектару.

- +
57.70 грн.
Купити
Віддушка "Чарівний пил" NG
Віддушка "Чарівний пил" NG

Багатий, побудований на чудовому поєднанні запахів фруктів і квітів аромат, з ігровою ноткою цитрусової цедри.

- +
52.70 грн. 42.16 грн.
Купити
Віддушка "Пряний мед і тонка" (Spiced Honey and Tonka) CS
Віддушка "Пряний мед і тонка" (Spiced Honey and Tonka) CS

Чарівна суміш меду, спецій і листя тютюну з м’якою деревною основою. Нотки бергамоту і коріандру змінюються медом і амброю. Боби тонка додають відтінок ванілі, який доповнює яскравий мед. Цей затишний аромат має насичену солодкість, яка може викликати спогади про ароматний мед або сушений люльковий тютюн

- +
60.30 грн.
Купити
Віддушка "Свіжий цитрус i базилік" NG
Віддушка "Свіжий цитрус i базилік" NG

Верхні ноти туніського базиліка, італійського бергамота і сицилійської лимонної олії переходять в троянду Дамаскона, гвоздики і іланг-ілангу ...

- +
52.70 грн.
Купити