Віддушка "Маргаритки й ягоди годжі" NG
Віддушка "Маргаритки і ягоди годжі"
Запах справжньої весни в повітрі, наповнений живим поєднанням свіжих цитрусових і фруктових ноток з дивовижним ароматом рожевих маргариток.
- Верхні ноти: рожевий грейпфрут, ягоди годжі, лимон.
- Середні ноти: яблуко, квітки груши, ромашки, лілія.
- Базові ноти: пелюстки цикламен, мускус, світле дерево.
- Відсоток вмісту ванілі: 1%.
- Рекомендований відсоток введення в косметичні засоби – до 5%.
- Рекомендований відсоток введення для свічок - до 10%.
У роботі з цією віддушкою необхідний стабілізатор ванільних ароматів (vanilla color stabilizer). Він допоможе запобігти можливому потемнінню мила через високий відсоток вмісту ванілі.
Американська віддушка ідеальна для використання в незмивній косметиці (молочко, крем, лосьйон), завдяки натуральним ароматичним екстрактам і ефірним оліям в своєму складі.
Звертаємо Вашу увагу!
Американські віддушки — ідеальні для холодного способу. Вони не пришвидшують слід, а також не сприяють розшаруванню. Нагадуємо, високий відсоток вмісту ванілі і використання стабілізатора не завжди гарантують 100% успіх! Краще протестуйте віддушку на невеликій кількості мильної маси, перш ніж зробити батч.Виробник: США.
Сучасне тропічне поєднання свіжого манго та вершкового кокосового молока. Верхні ноти ананаса та апельсина зливаються зі стиглим манго та відтінком персика. Базові ноти кокосового молока та цукру завершують цю пишну розкішну фруктову суміш
Цей чарівний, складний аромат складається з верхніх нот свіжого інжиру, персиків і маракуї.
Запах ідентичний справжньому аромату весняних тюльпанів. Справжні аромат тюльпанів, що дарує справжнє натхнення.
Ваніль, ваніль ... У поєднанні з сандалом — дуже чуттєва, багата і справді шикарна композиція.
Багатий, побудований на чудовому поєднанні запахів фруктів і квітів аромат, з ігровою ноткою цитрусової цедри.
Спокуслива суміш ожини і малини із середніми нотами білої квіткової зелені і нижніми нотами мускусу і ванілі.






