Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТ:09:00 до 17:00
СБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
Віддушка "Кава лате"
В наявності
Модель:
ES-520
31.50 грн.
-
+
Віддушка "Кава лате"
- Кава лате – аромат натуральної кави з молоком. Зігрівальний, збадьорювальний, солодкий, легкий на згадку.
- Рекомендований відсоток уведення: 0,1-2%.
- Виробник: "AromaUkraine", Україна.
- Звертаємо Вашу увагу! Аромати виробництва «AromaUkraine» підходять для «гарячого» способу приготування мила з нуля і мила з основи.
- В «холодному» способі аромати «AromaUkraine» прискорюють слід, однак, за належної вправності і наявного досвіду їх можна використовувати для «холодного» способу.
- Якщо Ви початківець-миловар або не хочете ризикувати, вибирайте тільки перевірені аромати, які підходять для холодного способу.
Схожі товари
Віддушка "Кокос"
Ніжний і вишуканий аромат нагадає Вам смак цукерок "Рафаелло". У міру солодкий, легкий, аромат кокосової стружки
-
+
32.00 грн.
Віддушка "Coca Cola" (Кока-Кола)
Coca Cola – аромат на всі часи! Подобається дорослим і дітям! Справжній запах, коли здається, що зараз щемитиме в носі;)
-
+
47.00 грн.
Віддушка "Медовий аромат"
Аромат меду з квітковими нотами. Цвіт акації, бузини... п'янке дзижчання бджіл, солодкий травневий мед.
-
+
35.25 грн.
Віддушка "Ванільний аромат"
Улюблений аромат ванілі: витончений, солодкуватий, пряний, освіжаючий і злегка гіркуватий.
-
+
37.00 грн.
Віддушка "Печиво французьке"
Справжній аромат печива! Дуже смачний, теплий, солодкий, з ванільно-карамелевими нотами.
-
+
31.50 грн.
Віддушка "Амаретто" (гіпоалергенна)
Віддушка "Амаретто" — аромат мигдалевого лікеру, дуже приємний, солодкий. Віддушка з гіпоалергенної серії :)
-
+
31.50 грн.






