Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!

Мило, свічки, домашня косметика - з нами це легко!
Режим роботи магазину:
ПН-ПТ:09:00 до 17:00
СБ:09:00 до 16:00
НД:вихідний
Товар(ів): 00.00 грн.

Віддушка "Апельсин червоний"

В наявності
Модель: ES-4597
37.40 грн.
- +

Віддушка "Червоний апельсин"

Виразний цитрусовий аромат червоного сицилійського апельсина з вишуканою освіжальною кислинкою і слабким пряним відтінком.

Рекомендований відсоток введення: 0,5-2%.

Виробник: Англія.

Звертаємо Вашу увагу! Віддушки англійського виробництва підходять ТІЛЬКИ для «гарячого» способу приготування мила з нуля і мила з основи. Для холодного способу не рекомендуються.

Додати відгук
Схожі товари
Віддушка "Ананас"
Віддушка "Ананас"

Аромат гарного настрою — ананас! Солодкий з кислинкою, фруктовий, тропічний, соковитий, з родзинкою). Рекомендований відсоток уведення: 0,5-2%. Виробник: Флоресанс, Франція.

- +
31.50 грн.
Купити
Віддушка "Гранат і манго"
Віддушка "Гранат і манго"

Гранат і манго — незвичайне поєднання, але яке смачне! Кисло солодка нота граната і впізнавана солодка нота манго.

- +
40.00 грн.
Купити
Віддушка "Чорна смородина"
Віддушка "Чорна смородина"

Неповторний літній аромат чорної смородини, трішки терпкий, але в той самий час солодкий.

- +
31.50 грн.
Купити
Віддушка "Апельсин"
Віддушка "Апельсин"

Чистий аромат апельсина, життєрадісний, 100% позитивний, яскравий. Досить солодкий і легкий. Запах щастя.

- +
37.17 грн.
Купити
Віддушка "Диня медова"
Віддушка "Диня медова"

Солодка, соковита, літня диня) Рекомендований відсоток уведення: 0,1-2%. Виробник: AromaUkraine, Україна.

- +
31.50 грн.
Купити
Віддушка "Банан тропік"
Віддушка "Банан тропік"

Мікс тропічних фруктів з нотами банана. Позитивний, фруктовий, солодкий, ніжний аромат. Виробник: Флоресанс, Франція.

- +
30.70 грн.
Купити