Люфа натуральна 5 см (темна)
Люфа натуральна 5 см (темна)
Люфа – натуральна мочалка і чудовий скраб!
Цей натуральний матеріал активно застосовується в миловарінні — для масажного, антицелюлітного мила та мила для стоп. Люфа не лише скрабує, а й забезпечує глибоке очищення шкіри, подібне до пілінгу. Вона ефективно видаляє загрубілі ділянки, і, на відміну від хімічних засобів, її складно "переборщити" — шкіра сама підкаже, коли зупинитися. Якщо здається жорсткою — просто запарте її в окропі на кілька хвилин.
Натуральну губку-мочалку також використовують як засіб для профілактики целюліту і боротьби з ним. Масажний ефект пов’язаний з поліпшенням кровообігу, а отже і обмінних процесів в шкірі і підшкірному шарі.
Також натуральну люфу застосовують для профілактики целюліту завдяки її масажному ефекту, який стимулює кровообіг та покращує обмін речовин у шкірі та підшкірних тканинах.
Розміри: довжина — близько 5 см, діаметр — 3-6 см.
Продається в спресованому вигляді!
Попри компактні габарити, люфа досить м’яка. Перед використанням у милі рекомендується попередньо її розпарити!
Врожай 2024 року.
Пудра зі шкаралупи волоського горіха, чудовий натуральний скраб, м'яко відлущує та розгладжує шкіру.
Люфа — натуральна губка, що забезпечує м’який масаж і глибоке очищення шкіри, ідеальна для мила з пілінговим ефектом.
Аскофілум - це бура водорість сімейства лесонієвих. Аскофілум здавна відомий своїми лікувальними властивостями. У його склад входить цілий комплекс речовин, які необхідні для будь-якої шкіри.
Цедра — чудовий натуральний скраб! Надає продуктам тонкий приємний аромат. Можна використовувати як декор.