для підставок, підносів
Силіконова форма у вигляді великого гексагону. Має багато різноманітних призначень. Форма розміром: 21 см (ширина), 5 см (висота).
На планшеті 15 форм. Ціна вказана за планшет. Розмір форми 18 * 29,5 см.
Силіконова форма для виготовлення овального підносу з епоксидної смоли. Розмір 32*33 см
Силіконова форма для виготовлення овального підносу з епоксидної смоли. Розмір 36,2*25,8 см
Силіконова форма для виготовлення овального підносу з епоксидної смоли. Розмір 31*19,5 см
Силіконова форма для виготовлення міні підставки з епоксидної смоли/гіпсу 6 форм. Розміри форми 10,5 * 14,5 см.
Силіконова форма для виготовлення таці з епоксидної смоли або гіпсу. Розмір 18 * 9 * 1,1 см.
Форма підходить для заливання епоксидної смоли чи гіпсу.
Силіконова форма для виготовлення підставки з епоксидної смоли/гіпсу у вигляді квіточки розміром 15,5 * 14,5 см.
Силіконова форма для виготовлення підставки з епоксидної смоли/гіпсу у вигляді вузького овалу. Форма розміром 18,9 * 10,5 см.
Силіконова форма для виготовлення підставки з епоксидної смоли/гіпсу у вигляді широкого овалу. Форма розміром 16,6 * 12,1 см.
Силіконова форма для виготовлення округлої підставки із епоксидної смоли/гіпсу. Розмір 23,7 * 13,3 см.
Силіконова форма для виготовлення округлої маленької підставки з епоксидної смоли/гіпсу . Розмір 19,4*11,8 см.
Силіконова форма для виготовлення підставки з епоксидної смоли/гіпсу у вигляді прямокутника. Форма розміром 16,1 * 11,4 см.