Бленд "Цитрусово-лавандовий"
Бленд "Цитрусово-лавандовий"
Бленд - суміш ефірних олій, готова ароматична композиція. Правильне поєднання ефірних олій – мистецтво. Якщо ви хочете 100% збалансований, приємний аромат, який буде володіти цілющими властивостями, зверніть увагу на бленди!
У складі блендів – ефірні олії, стабілізовані натуральними компонентами. Бленди є стабільними ароматизаторами, тобто не впливають на рецептури, на відміну від звичайних ефірних олій, які можуть замутнювати основи і розріджувати креми.
Аромат: свіжий, з невеликою «солодинкою», аромат лаванди сорту «лавандіна», з зеленими нотами. Дуже органічний, легкий, спокійний, не аптечний.
Склад ефірних олій: лавандінова олія, лимонна олія, олія лайма, грейпфрута.
Дія:
- цей бленд сподобається власникам комбінованої і жирної шкіри;
- усуває запалення, регулює роботу сальних залоз, загоює;
- сприяє швидкій регенерації;
- має легку відбілювальну дію;
- підсилює опірність інфекційним захворюванням;
- зміцнює, додає блиску довгому волоссю;
- натуральний репелент.
Застосування:
- весь спектр натуральної білої косметики – креми, лосьйони, молочко;
- мило – з основи і гарячим способом з нуля; холодний спосіб створожує мильну масу, оскільки містить фіксатор аромату;
- вся серія засобів для ванни – гелі для душу, піни для ванни, пінки для вмивання і зняття макіяжу, шампуні і кондиціонери;
- лікувальна косметика;
- для аромаламп;
- репелент, олійна суміш з ефірною олією цитронели матиме не тільки приємний аромат, але захистить від комах;
- дуже хороший аромат для постільної білизни.
Дозування: 0,1 – 3%. В середньому досить 7 крапель на 25 мл основи.
Виробник: Латвія.
У складі вітаміни В і С. Відбілює, звужує пори. Відновлює обвітрену, суху шкіру. Від целюліту і лупи.
Аромат свіжозрезаної лаванди, з яскраво вираженою зеленою нотою. Заспокоює, усуває біль, освіжає шкіру.
Для всіх типів шкіри. Відмінний тонік. Прискорює процес кровообігу. Від набряків і розтяжок. Загоює рани, гематоми.
Підсилює регенерацію, ретельно очищає, від вугрів. Відбілює. Усуває запалення, подразнення. Від кашлю!
Сприяє оновленню на клітинному рівні. Від дрібних зморшок, куперозу, набряків. Проти грибків.
Насичений орієнтальний аромат, теплий, з солодкими квітковими нотами. Для вікової і проблемної шкіри, волосся і нігтів.







